Sosyal Medyada Firmanızı Öne Çıkarma İpuçları

Günümüzde markalar doğrudan ürün tanıtımından ,müşteri ilişkileri ve algı yönetimine kadar birçok alanda iletişim yaparken sosyal medya mecralarından yararlanıyor;


Biz kimiz ?


Websiteniz.net’ 2015 de kurulmuş ve web media sektöründe hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu süreçte bir çok Kurumsal Firmaya web alanında hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız, kalitemizi ortaya koymaktadır.

Firmamız çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak, daha kaliteli web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz.

Geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleri ve Web tasarım ile ilgili çalışmalarından emin bir firma olarak; eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk almaktayız.

Kapımızdan içeri giren her bir müşterinin web sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edindik. Bugüne kadar başarılı işlere imza attık ve çalışmalarımıza aynı hızla devam etmekteyiz. Web Tasarım; firmanın kendini daha iyi tanıtmasında ki en iyi araçtır. Sizlere web tasarımını en kaliteli halde sunmak için buradayız !


Markanızı baştan oluşturuyoruz...

Logo’nuzdan kurumsal kimliğinize, web sayfanızdan seo optimizasyonuna, e-mailing hizmetinden e-ticaret ve mobil hizmetlerine kadar, bir çok alanda hizmet vermeye devam etmekteyiz...

websiteniz.net, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. 
27.07.2016 Alkan |
Etiketler :
sosyal medya
sosyal medyayı etkin kullanma
firmanızı öne çıkarma
ip uçları
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?
Websiteniz Kurumsal Kimliğinizdir
Sitenizin Sosyal Platformlardaki Önemi