Chrome'a Yepyeni Özellik Güncellemesi yayınlandı.

Google, Chrome'un panoda mevcut olan bir URL'yi tespit desteği eklendi. Bu özellik, Chrome Dev sürüm 60'da kullanılabilir..


Google, uygulamalarını daha iyi ve verimli hale getirmek için çeşitli çabalar sarfedecektir. Kısa süre önce Android için Chrome'da çevrimdışı web sayfalarına destek ekledi. Artık İnternet devi, uygulamanın telefonunuzun panosunda yatan URL'yi tespit etmesini ve otomatik olarak "çok amaçlı kutu" gezinme çubuğunda önermesini sağlayacak yeni bir özellik yayınladı.

Güncelleme, şu anda Android'de 60 sürümü için Chrome Dev uygulaması'nda bulunmaktadır ve Google Play aracılığıyla indirilebilir.Google Chrome Geliştiricisindeki bu yeni özellik, platformdaki bu özelliğin ekran görüntüsünü de yayınlayan Google+ kullanıcısı Younes Layachi tarafından görüldü.

Özellikle ilk uygulayıcılar için tasarlanan Google Chrome Dev'in v60.0 güncellemesi, uygulamaya akıllı telefonunuzdaki başka bir yerden kopyaladığınız tüm URL'leri algılamak için uygulamaya akıllı telefon panonuza erişmesini sağlar. Ardından, Chrome'da çok amaçlı kutuya dokunursanız otomatik olarak bu URL'yi önerecektir.

 15.10.2017 www.teknoport.com |
Etiketler :
chrome
yeni özellikler
new app
Android
 çevrimdışı web sayfaları
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Ödüllü Yazılım Yarışması
Google Maps’in Street View Özelliği Türkiye de!
Akıllı Yüzük Mota: Dokunmatik Ekrana Yeni Soluk
Almanya sürücüsüz otomobil için tarih verdi
Doğru SEO ile Doğru Müşterilere Ulaşın
Mesenger Artık Apple Watch ile Kolunuzda
Microsoft Linkedin'nin Yeni Sahibi
Facebook tan terkedilme acısını azaltacak uygulama
Kodlama Öğrenmek İsteyenler Nerden Başlamalı ?
Mars Kolonisinde Türk İmzası
Dünyanın İlk Web Sitesi Nasıl Görünüyordu?
2015 En İyi 10 Ultrabook Bilgisayar